Naším poslání sdílíme na naší facebookovské komunitě. Rádi ale i přispíváme svými články o zdravém životním stylu do místních časopisů a médií. Na této stránce můžete vidět naše aktivity a nebo se rovnou připojit k k naší skupině kliknutím na obrázek níže. Nechte se inspirovat, objevujte nové metody, jak ovládat svoji mysl a tělo, vyzkoušejte si naše tipy na vlastní kůže a podělte se o své zkušenosti s ostatními ve skupině.

Na TV Nova jsme se poprvé představovali BIOHACKING  v našem podání. Určitě si dokážete představit, že mluvení živě na obrazovku bez předchozí zkušenosti může vyvolat určité vnitřní napětí. Obzvláště když je to poprvé. Ale jo, zvládli jsme to a to jen díky důkladné přípravě. Neustále jsme se procvičovali v mluvení, protože téma je nám blízké, ale podat ho tak, aby lidé na druhé straně pochopili, o čem hlubší myšlenka je, bylo o něco těžší. Dva dny před vstupem jsme špatně spali, cítili jsme se napjaní a neustále přemýšleli o našich slovech …..

Nakonec, když se kamera spustila a začala živě přenášet vstup, cítili jsme se velmi přirozeně a uvolněně. A to i díky prostředí televize a moderátorů. Dnes hodnotíme tento zážitek velmi pozitivně a moc jsme si to užili 🙂 

Protože leden je většinou o předsevzetích a snaze ztratit nabraná kila během vánoc, připravili jsme pro vás ve spolupráci s AHA magazínem tipy, jak začít cvičit a názorně  ukazujeme cviky, které můžete dělat doma s partnerem. Protože ve dvou se to lépe táhne! 🙂

Jsme velmi hrdí na příležitost, kterou nám umožnil  Metro magazín (286,000 výtisků v ČR), pro který jsme vydali sadu tipů a triků, jak si zlepšit životní styl a spánkovou hygienu. Tento článek jste mohli najít také v Katka magazínu nebo na internetových portálech  idnes.cz a 24Zprávy.cz. Pro nás je to další krok v šíření biohackingu a podporovat tak zdravý životní styl v každodenním životě tou jednoduchou, ale přesto efektivní cestou.

Je to super být součástí něčeho většího. Zářijové vydání Coach Magazine. Aneb jak zní naše heslo – EDUKUJ, VYKONEJ a INSPIRUJ

Pracujeme jak s jednotlivci (podnikatelé, manažeři, lidé v kancelářích), tak s firmami, kde podporujeme nastavení zdravého životního stylu skrze koučink, biohacking a fitness. Pavlína je školitelkou výživy, trenérství a psychologie ve společnoti FitPraha.cz, která školí fitness instruktory. Ve společnosti Nutriadapt se zabýváme školením sportovní výživy. David zase přednáší komunikační dovednosti a zákaznický servir pro Plus Prague Hotel&Hostel. 

RECENZE

“Když se chce, všechno jde…”

Pokrok našich klientů je pro nás tou nejlepší odměnou a tak s hrdostí sdílíme jejich úspěchy 🙂 

Janča je člověk, který na sobě pracuje snad ve všech oblastech co se dají – zdraví, krása, mysl, spánek, strava, vztahy…. Ani covidová karanténa je nezastavila a i když nemohla chodit do posilovny, posilovala svoji duši skrze koučink a po návratu spojila vše co se dosud naučila – cvičit, stravovat se a jak pracovat se svými myšlenkami tak, aby ji v jejich cílech podpořily. 

K dnešnímu dni má úžasný úbytek 6 kg (-6% tuku), pokles 7 cm v pase a 7 cm přes spodní břicho, 6 cm přes boky. Přitom se naučila nehladovět a dokáže spalovat i při vyšším příjmu, než byla díky drastickým dietám zvyklá. Gratuluji Jani! Skvělá práce! 

  Sdílíme Janči nadšení, zpětnou vazbu i její náhled na spolupráci…..

“Krásná, sympatická, zodpovědná a přátelská, ráda překvapuje a dělá mi radost – to je moje trenérka Pája, která má ráda řád, ale dokáže dělat kompromisy, umí naslouchat, ale i reagovat, umí strhnout lidi svým nadšením, pomůže a poradí.

Na trénink se těším, čím mě Pája překvapí a vím, že mně to bude i trochu bolet. Vím, že když nejdu z tréninku vyflusaná, že to má efekt, protože to je to, co od trenéra očekávám. 

Komunikace super, zájem o svého cvičence také super, líbí se mi komplexnost, se kterou pracuje, neřeší jen tělo, ale i psychiku. Dokáže odhadnout aktuální rozpoložení člověka a efektivně na to reagovat či uzpůsobit trénink. Koordinuje svoji práci s vámi, protože aby vše fungovalo, tak jsou na to potřeba oba, jak trenér, tak cvičenec.

Pája drží slovo, je na ní spoleh. Podrží vás, ale zároveň ctí i sebe sama tím mi jde příkladem. Po navázání spolupráce s Pájou je mi lehčeji, že život není jen o honbě za vysněnou postavou, ale o tom, mít se rád a pracovat na sobě skrze změnu životního stylu, nastavení mysli, chování k sobě samé a reagování na okolnosti.

Její hodiny jsou mi zábavou, dřinou ale i naplněním, protože vím, že jsem udělala něco pro sebe a že jsem to udělala správnou technikou, protože na to Pája klade důraz. 

Podá vám způsob cvičení pochopitelným způsobem, abyste se to naučili dělat přirozeně nebo vytvoří “oslí můstek”, přes který si to hned uvědomíte a můžete to aplikovat. Umí se napojit na vaši vlnu a tím je spolupráce s ní lehká a přirozená.”

Jana, 32, Praha

U klientky Jarky došlo během dvou měsíců spolupráce k výraznému zlepšení držení těla, zapojení břišních svalů, zlepšení mobility a flexibility. Skvělým výsledkem je i úbytek tuku 2,5%, úbytek v pase 3 cm, úbytek přes hýždě 1 cm.

“Když jsem Pavlínu poznala, nikdy by mě nenapadlo, že mě bude honit po posilovně a mě se to bude ještě líbit. Cvičení s Pájou je perfektní, je nesmírně empatická, vtipná a lidská. Ale pozor, nikdy Vám nedá nic zadarmo a cheating vždycky objeví, i když si myslíte, že to skvěle skrýváte 🙂 Vede pevně, ale nikdy ne vtíravě a nuceně…. ukazuje správnou cestu, netlačí na pilu. Nikdy jsem nejedla úplně špatně, ale pro mé tělo málo. Na základě konzultací jsem začala snídat (dříve jsem tvrdila, že nestíhám) a pravidelně svačím. Vše se pak projevuje na oblečení, které mě nikde neškrtí a už nevypadám jak těhotná s vybouleným
břichem. Navíc pocit, že jsem mnohem víc fit, fresh a dělám něco, co má smysl, je k nezaplacení.”  

Jarka, 28, Praha    

 

Můj skvělý klient a kamarád, který fyzickým testováním prokázal zlepšení techniky cviků, narůst síly a rychlosti (zrychlení běhu 1 míle o 1,5 minuty). Jeho program se zaměřoval na kondici, spalování tuků, úpravu stravy a životního stylu. Doprovodným efektem jeho tréninků je úbytek v pase o 3 cm, přes body o 2,5 centimetru. Gratuluji k výkonům 🙂

“Cvičení s Pavlínkou má dvě roviny. Jednak se líp cítím a zlepšil jsem si návyky (ať už jídlo, protahování před sportem, pravidelné sportování). Druhá rovina je mé okolí, které si všimlo změny. Hlavně všechny výsledky jsou měřitelné. Cvičení s Pavlínkou doporučuji. Člověka to s ní prostě baví od začátku až do konce.”

Tomáš, 31, Praha

  “Hodiny s Pavlínou mě vždycky nabíjí pozitivní energií (i když se mi občas nechce odcházet od rozdělané práce). Mozek se přepíná do jiného módu a vždy odcházím s čistou hlavou (a někdy i s příjemně bolavým tělem). Je empatická, ale zároveň nekompromisní (občas saďour). Je s ní sranda, dokáže člověka motivovat a vždycky pochválit. A nezlobí se, když občas zhřeším (jen díky tomu už vím, které cviky nejsou mé nejoblíbenější) 🙂 “

Markéta, 40, Praha

  “Než jsem začala spolupracovat s Pájou, tak jsem si prošla spousta změnami v životě. Zhubla jsem různými dietami 53 kg a pak 10kg nabrala a dál nabírala kila nahoru. Byla jsem nešťastná a zoufalá. Na dietách, kde přesně řeknou, co a kdy za potravinu jíst, se prostě nedá žít celý život. Pája mi ukázala, jak se jídla nebát. Naučila mě, jak fungovat a jíst i svá oblíbená jídla – v kvalitnější a zdravější podobě. Jak si jídlo užívat a nebát se ho. Po dvouměsíční spolupráce si jídlo dokážu poskládat na den podle své chuti a je vyvážené tak, jak má být. Díky ní mě začalo bavit i vařit. Upravilo se mi zažívání a některé zdravotní problémy. Nejlepší na tom všem je, že mi jde váha jde dolů a cítím se lépe. Díky Páje můžu dnes jít v klidu s přáteli na večeři a  jednou za čas i zahřešit. Pája mě podporuje a vede skoro každý den k novému životu. Děkuji.”

Andrea, 32, Praha

“Proč jsem vůbec začala cvičit? Bylo to kvůli tomu, že mě z práce bolely záda. Chvíli se ta bolest dala vydržet, ale ne na dlouho. A se svoji postavou jsem také nebyla spokojená. Rozhodla jsem se kontaktovat Pavlínku a změnit to. Spolupracuji s ní už od srpna 2017 a jsem spokojená. Bolest zad už pociťuji,protože jsme posílily zádové svalstvo a zlepšily koordinaci a držení těla. Také jsem začala, díky vedení své trenérky, lépe a zdravěji jíst. Můj další cíl je dopracovat se k vysněné postavě. Ale je to dlouhá cesta. A já vím, že s Pavlínkou si tento cíl postupně splním. Jako trenérka je skvělá, jako člověk je velice empatická, milá a dokáže motivovat. Člověk se na cvičení s ní prostě těší.”

Jana, 28, Praha

“Ako to vlastne s Pavlínkou začalo?  Pravidelne som cvičila, plávala, byciklovala, ale noha po operácii stále bolela a držanie tela bolo zúfalé. A tak som sa spýtala slečny, čo sa chystala na tréning do fitka, či má osobnú trénerku. Slovo dalo slovo, sadli sme k zmluve a plán bol na svete. Bolo to pre mňa niečo nové, všetko som dovtedy zvládala sama s lekármi a výsledok nebol uspokojivý. Mojim cieľom bolo kráčať bez bolesti a pomoci, slobodne bez paličky, vyrovnať balance,odstrániť malý hrb na chrbte, mať správne držanie tela a samozrejme žiť aktívne, ako pred úrazom. Po 4 mesiacoch, moje okolie konštatuje, že moje držanie tela je lepšie ako pred úrazom, hrb je preč, dcéry s uznaním ukazujú vnučkám, že zmizla ochabnutosť mojej tváre, v manželovom náručí si zatancujem našu klasiku. Prácu i domácnosť zvládam v pohode. S cvičením som neprestala i keď som od Pavlínky 500 km, napísala mi plán, dala video, fotky a tak pokračujem už s manželom, deťmi a vnúčencami. A čo je mojim cieľom teraz? Nič z toho , čo som s Pavlínkou získala nestratiť a dokázať s rodinou fungovať doma, na horách, v práci. Jednoducho žiť naplno. Srdce mám plné vďaky, že mi niekto poslal Pavlínku do cesty.”

Katarina, 65, Slovensko

“K Pavlíně jsem začala chodit s bolestmi zad. Věděla jsem, že jedině cvičením se operaci vyhnu. Nemám ráda posilovny, kde se od vás očekávají hned výkony. Až u Pavlíny (s její trpělivostí) jsem pochopila, jak se který cvik cvičí. Je v tom velice důsledná a dokud necvičíte správně, stále vás opravuje (o to je to těžší). Co mě překvapilo, zajímá se i o můj zdravotní stav, kterému přizpůsobí hodinu. K Pavlíně chodím od ledna a se zády už nemám problém. Jsem ráda, že jsem se k pravidelnému cvičení odhodlala a sama na sobě cítím velké zlepšení. Nakonec bonus, kdy mně upravila jídelníček a pravidelně jej kontroluje a popřípadě upravuje. Ve svých 64 letech jím zdravěji a o 90% jsem ubrala na sladkém.”

Jaroslava, 64, Praha

“S Pájou jsem začal cvičit před více jak rokem kvůli opakujícím se problémům se zády, koleny i kyčlemi neustálým pocitem únavy, slabosti a ztuhlosti způsobené kancelářskou prací a florbalem, který mi přetěžoval pravou polovinu těla. Díky jejím na míru připraveným tréninkům všechny problémy takřka vymizely.  Velmi mi pomohla s nastavením životosprávy, díky čemuž již nemám poobědové únavové krizovky a podstatně se mi zkvalitnil spánek a zrychlilo usínání. Nejvíce si při cvičení cením, jak moc dbá na správnou techniku cviků a vždy ze mě dostane ještě ten kousek navíc, který pak udělá největší rozdíl. Nejlepší je, že jsem si nikdy nijak neublížil, ne jako mí kolegové z práce, kteří po pár měsících cvičení s jinými trenéry museli jít na rehabilitace, aby si narovnali zablokovaná ramena a záda.”

Lukáš, 26, Kostelec

 

“Zlepšila jsem sílu a vytrvalost, zformovala postavu, zlepšila držení těla. Pája mi dala spoustu skvělých tipů na správnou životosprávu a poradila s případnými překážkami. Určitě mě velmi nakopla a namotivovala k dalšímu postupu. Velmi se mi líbí její komplexní přístup k dané problematice, kdy nejprve člověka nějakým způsobem diagnostikuje, popovídá si s ním o jeho cílech a odhalí případné problémy a až následně se postupně na všem pracuje. Líbí se mi její systematický, ale zároveň přátelský přístup a taky zapálení pro věc 🙂 Spolupráci bych doporučila všem, kteří na sobě chtějí pracovat, zlepšit kondici a životní styl, upevnit zdraví nebo shodit nějaké kilo.”

Kateřina, 32, Praha