Seznamte se s naším zkušeným týmem trenérů a lifestyle koučí, kteří stojí po vašem boku a vedou vás na cestě za měnou. Vše, co doporučují, primárně testují na sobě a podkladem pro jejich práce jsou české i zahraniční studie a výzkumy. Pavlína a David sdílejí stejné nadšení pro objevování nových způsobů, jak zlepšit život a jejich vášní je předávat své znalosti ostatním.

“Ovládni své zdraví a staň se tvůrcem svého života.”

Ing. Pavlína Ondráčková

www.pavlinaondrackova.cz

Práce lifestyle kouče je moje vášní, protože mi dává příležitost změnit životy lidí v jejich prospěch a být přítomna jejich transformaci. Při své práci s klienty kladu důraz na vysoký stupeň empatie, otevřené komunikace a směřování k cíli. Věřím, že takto individuální přístup podporuje motivaci a úspěšnost celé cesty.

Proto jsem si také jako součást svého studia na univerzitě zvolila manažerskou sociologii a psychologii a vždy jsem se zajímala o rovnováhu těla a mysli. Prošla jsem kurzem koučinku, abych měla lepší vhled do komunikace, myšlení, poznání sebe sama a světa okolo mě. Věřím totiž, že pochopením souvislostí mysli mohu lidem pomoci otevřít dveře nesčetných příležitostí, o kterých ani nevědí, že existují. 

Posledních 10 let se aktivně věnuji zdravému životnímu stylu. Výživa a vaření je moje druhé já a ráda tuto vášeň sdílím. Miluji jídla, která jsou nutričně vyvážená a chutná. Proto vařím a peču fitness recepty a snažím se vytvářet nové, zdravé verze tradičních jídel. Již při studiích jsem založila výživovou poradnu, abych svými znalostmi a zkušenosti mohla pomáhat ostatním. Po studiích jsem odcestovala do zahraničí, abych studovala fitness a osobní trenérství. I v této době jsem zůstala věrná svému životnímu stylu a inspiraci okolí. Navzdory mnoha překážkám jsem si v Austrálii znovu založila vlastní podnikání. Moje posedlost pro zdravé stravování velmi oslovila mnoho tamních domácností. Začínala jsem u nich totiž pracovat jako uklízečka, abych měla na studia, ale netrvalo dlouho a stala jsem se jejich osobním kuchařem. Pod mým nutričním vedením lidé schazovali kila, vyživili své tělo i mozek a především se cítili skvěle sami se sebou. Tato zkušenost mi ukázala, že v této oblasti mohu lidem mnoho nabídnout. I když to může znít jako klišé, přesvědčila jsem se, že existuje jedna ingredience, která staví mé zdravé vaření na vyšší úroveň. Touto ingrediencí je LÁSKA. Vyzkoušejte to také u svého vaření a budete milovat vše, co vytvoříte 🙂

Mojí další vášní je cvičení a pocit endorfinů v mém těle. Během mého předchozího vzdělání a zkušeností jsem zjistila, že wellness není jen o cvičení a stravě; existují další důležité složky, jako je kvalitní spánek a umění zvládat stres. Je to o celistvosti a komplexním přístupu. Lifestyle Movement to ví a předává tento přístup světu svým vlastním způsobem.

Protože mám velký zájem o zkoušení nových metod a experimentování v tom, jak se stát fyzicky i psychicky nejlepší verzí sebe sama, aktivně se věnuji tzv. biohackingu. Není to ani tak určitá metoda, jako životní styl. Tento přístup kombinuje tradiční způsoby a moderní technologie s cílem zlepšit vnitřní tělesné nastavení mého těla a zvýšit kognitivní myšlení.

Jaká vypadá moje životní cesta? Inspirování a pomoc lidem, kteří chtějí změnu, chtějí se cítit lépe a nebojí se říci si o pomoc. Pojďme společně plnit Vaše cíle!

Program celoživotního vzdělávání:
Coaching certifikace (PTA, Praha, 2019)
Kineziologie běhu (Fyziofitness Černošice, 2019)
Seminář Čínská medicína, Psychologie (Improve Academy, Praha, 2019)
Specializační semináře Trigger point terapie, Dynamická stabilizace lopatky (Improve Academy, Praha, 2018)
Seminář Cvičení pro těhotné a po porodu (Elixír Akademie, Praha, 2018)
Kineziotaping I a II (FitPraha, Praha, 2018)
Instruktor fitness (FitPraha, Praha, 2017)
Functional Movement Screen Level 2 – Korektivní techniky (FMS, Toronto, Kanada, 2016)
Functional Movement Screen Level 1 – Diagnostika (FMS, Toronto, Kanada, 2016)
Osobní trenér (ACSF College, Sydney, Austrálie, 2016)
Instruktor fitness (ACSF College, Sydney, Austrálie, 2015)
Poradce pro výživu (Clinic21, Praha, 2009)

“Každý je strůjcem svého štěstí.”

David Kaufman, MBA

www.davidkaufman.cz

Jako dítě mě vždy uchvacoval zeměpis a cestování. Přestože jsem se narodil v době, kdy komunismus přísně kontroloval výjezd do zahraničí, věděl jsem, že jednoho dne svět procestuji a uvidím.

Ve škole jsem se snažil pochopit, proč jsem se musel učit určité předměty. Nikdo mi to nemohl nevysvětlit anavíc jsem ani nemohl jsem použít ani to, co je dnes moderní technologie, abych se látku rychleji naučil či dopomohl si k výsledkům či řešení. Jakmile došlo k pádu komunismu, otevřely se dveře do celého světa.

Jakmile jsem dokončil střední školu, rozhodl jsem se a šel jsem vyzkoušet své špatné jazykové znalosti do zahraničí a to, co mělo být tří měsíční zkušenost, se stalo čtrnáctiletou cestou po celém světě.

Moje láska k svobodě a nezávislosti mi umožnila objevit mnoho různých kultur a lidí. Naučil jsem se jazyky a prošel různými pracovními místy, abych získal pocit a nabral zkušenosti ze života v zemi, ve které jsem nevyrostl.

Tuto zkušenost jsem si velice užíval, protože jsem si uvědomil, že i ty nejtěžší okamžiky, kterými jsem si prošel, jsou životní výzvou a dále nás posilují. Naučil jsem se, jak se vypořádat s překážkami a postupem času jsem v sobě vyvinul nový způsob smyšlení.

Jakmile jsem se z Asie vrátil do Evropy, rozhodl jsem se zkusit pracovat pro velké korporace. Také jsem dokončil vysokoškolské vzdělání a získal jsem práci v jedné z největších společností v cestovním ruchu na světě. Dozvěděl jsem se hodně o tom, jak jsou organizace a systém v nich provozován a řízen, což mě nakonec dovedlo k tomu, že jsem se stal i já leaderem. Transformoval jsem a vedl firmy a měnil je na něco lepšího a silnějšího.

Po 14 dlouhých letech cestování a práce v zahraničí jsem získal pozici v Praze v České republice. Od návratu do Prahy vytvářím své prostředí tak, jak se mi líbí – budováním silné firemní kultury. Také jsem otevřel fitness studio, kde já a ostatní, kteří sdílejí moji vášeň pro zdravý životní styl, mohou sdílet stejné hodnoty. Přestože jsem byl celý život aktivní a hodně jsem sportoval jsem, vždy jsem se snažil udržet své tělo v dlouhodobém a zdravém stavu. Žil jsem ale většinou pro práci, kde jsem měl málo času si tyto aktivity splňovat do té míry, kterou bych chtěl.

Kvůli svému pracovnímu přetížení a hektickému životnímu stylu jsem se postupem času i já začal cítit bez energie, chybělo mi soustředění a cítil jsem zvýšený stres, který nakonec vedl až k vyhoření.

S cílem udržovat se fit jsem si prošel bezpočet diet, rutin a programů, které byly z dlouhodobého hlediska velice náročné a z dlouhodobého hlediska neudržitelné.

Kdykoliv jsem skončil náročný program či dietu se má váha a ztráta svalové hmoty a energie vrátila a byl jsem opět na začátku.

Vše se změnilo v den, kdy jsem se ráno připravoval do práce a šel se zvážit. Měl jsem 93kg (což na mě bylo nejvíce co jsem kdy měl) a když jsem si chtěl zavázat body na noze ani jsem si na ně skoro nedosáhl.  Rozhodl jsem se tedy změnit svůj životní styl od začátku a razantně. Začal jsem se učit, cvičit a studovat z různých materiálů a sbíral informace co na mě funguje a má výsledky. S pomocí moderní vědy a technologií a některých tradičních metod jsem objevil pojem Biohacking a zaujal mě natolik, že jsem se i sám stal biohackerem. Pomocí moderní vědy jsem získal znalosti, co ve skutečnosti fungují a byl schopný lépe měřit a monitorovat své výsledky. Po dvou měsících zkoušení a aplikace na sobě jsem našel nejrychlejší a pro mě nejúčinnější způsob, jak se dostat do formy, vypadat dobře a cítit se skvěle a byl jsem schopný shodit 20kg.

Věděl jsem, že můj příběh by mohl inspirovat lidi, kteří jsou na tom podobně a kteří hledají jiné udržitelné způsoby jak se udržet zdraví a ve formě.

Neustále pracuji na svém osobním růstu, rozvíjím své stávající dovednosti a učím se novým poznatkům. Objevování v tomto oboru se stalo mojí vášní.

Mé zkušenosti mě přivedli na myšlenku vytvořit hnutí a šířit myšlenku zdravého životního stylu mnohem dál. Ukázat lidem, že život nemusí být těžký. Pokud se chcete cítit dobře a vypadat dobře, jedná se o vytvoření rovnováhy, která pracuje pro vás, je účinná a udržitelná pro váš životní styl. Je to vždy o kombinaci práce s tělem a myslí.

Proto jsem tady dnes, abych se podělil o své znalosti s těmi, kteří to potřebují, a pomohl těm, kteří zažívají stejný boj a úskalí, kterými jsem si musel projít sám sebou.

Vzdělání a certifikace:

  • FitPraha.cz – Fitness instruktor (2020, Praha, ČR)
  • Professional Coaching Skills Training Certificate – ACT (Londýn, UK)
  • NLP Foundation Skills Certificate – NLP Dynamics (Londýn, UK)
  • Advance Presentation and Public Speaking Skills Certificate – PTA Academy (Praha, ČR)
  • Certifikát Výživový poradce – NutriAcademy (Praha, ČR)
  • Rescue PADI Diver – Thailand, Egypt, Indonesia, Philiphines 
  • Master Business Degree in European Law and EU – UJAK (Praha, ČR)
  • BTEC Overseas Operations – Hospitality Management Degree (Brighton, UK)